Galvano Teknik San Sitesi Çinko Sk No:3 İstanbul

02126710783-84

Kurumsal

Ana Sayfa Kurumsal

1980 yılında kurucumuz Mehmet Arslan tarafından kurulan Renksan Yüzey İşlem, yılların getirdiği tecrübe ve deneyimlerini ilk günkü heyecan ve titizlikle günümüzde de devam ettirmekte ve gelecekte de aynı titizlikle çalışmalarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Renksan Yüzey İşlem olarak kalite anlayışını olmazsa olmaz prensibimiz olarak kendimize ilke edinmiş ve bu ilke çerçevesinde değişen ve gelişen şartlar doğrultusunda sürekli yeniliklere açık hizmet anlayışımızı da sürdürmekteyiz.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne üretim kapasitesini arttırmakla birlikte, sektöründe yaşanan teknolojik ve yenilikçi gelişmeleri yakından takip ederek müşteri taleplerine çözüm odaklı seçenekler sunmaktadır.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda desen silindirleri, kumlama, krom kaplama, alüminyum kaplama gibi hizmetleri titizlikle yapmaktayız.

 

Şirketimizin Hizmet Alanları

  • Bakır Kaplama
  • Krom Kaplama
  • Alüminyum Kaplama

MİSYONUMUZ
Teknolojinin yakın takipçisi olarak yenilikçi uygulamalarımız ve profesyonel ekibimizle kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli düzeyde karşılamak.

 

VİZYONUMUZ
Metal yüzey işlem olarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini kalite anlayışımız ile birleştirerek beklentilerin ötesinde değer yaratarak, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile güçlü, dürüst ve ilkeli hizmet veren sektörde öncü firma olmak.

 

Search